اجاره سند 

سند اجاره ای 

اجاره سند برای وام میلیاردی

اجاره وثیقه برای دادگاه ودادسراهای سراسر کشور با کارشناسی آماده در سراسر کشور موجود میباشد. سند اجاره ای از مبلغ یکصد میلیون تومان تا پانزده میلیارد کارشناسی شده موجود میباشد.گروه مشاوره خیر اندیش صادق  با چندین سال سابقه کاری و رزومه موفق با کارشناسانی خبره و کارآزموده امین شما سروران گرامی میباشد و همواره در تلاش بوده که کار شما عزیزان را در کمترین زمان ممکن(از طریق راه های قانونی)به سرانجام برساند.همچنین این گروه مشاوره اعلام میدارد که جهت مشاوره ی رایگان در مورد اسناد شما و در صورتی که کار را به افراد دیگری سپرده اید در کنار شما خواهد بود .در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و گرفتن قیمت با تلفن های گروه تماس گرفته و از مشاوره ی رایگان بهره ببرید. اجاره سند برای وام میلیاردی  ، سند یک میلیاردی دو میلیاردی و سه میلیاردی تا پانزده میلیاردی با پایانکار و کارشناسی شده در تهران موجود میباشد.گروه خیراندیش صادق دارای رزومه ی مشخص و قوی می باشد همچنین از افراد و کارشناسان بسیار قوی دارای تجربه در امور اجاره وثیقه ؛ بهره می برد که این کارشناسان سند برای ضمانت از ابتدای تماس شما تا پایان کار شما که منجر به آزادی عزیز شما در کنار شما عزیزان می باشند.

اجاره سند

تهیه سند برای وام

در برخی موارد سند مشارکتی برای وام ممکن است اشخاص اصل استفاده از تسهیلات بانکی مانند انواع وام های مبلغ بالا همچون مبالغ بالای ۱۰۰ میلیون تومان اجاره سند ملکی و یا حتی وامهای میلیاردی نیاز به یک ضامن دارند. اما به خاطر مبلغ بالای وام و متقابلاً میزان قسط های آن یک ضامن کارمند و یا بازاری پاسخگو نبوده و شخص باید از یک سند به ارزشی معادل  مبلغ مذکور و یا بیشتر استفاده کند. اما گاهی پیش می آید که شخص مدرک مورد نیاز را ندارد به همین علت ناچار به تهیه سند برای وثیقه و یا ضمانت می شود.

سند اجاره‌ای چیست؟!

مدتی است که بحث سند اجاره‌ای بر سر زبان‌ها افتاده است؛ اما خیلی از افراد اطلاعات دقیقی از این موضوع ندارند، به همین منظور تصمیم گرفتیم تا در این مقاله از کارگشایی خیراندیش بحث اجاره سند را به شکل واضح و دقیق بررسی کنیم.

صحبت از سند اجاره‌ای اکثراً زمانی به میان می‌آید که در دادسرا برای شخص متهم، قرار وثیقه صادر می‌شود. بعد از پیش آمدن چنین شرایطی برای متهم، وی می‌تواند سند مالکیت، ضمانت نامه بانکی و یا وجه نقد را به عنوان وثیقه تحویل مراجع قضایی دهد. اما خیلی از افراد به دلیل ناتوانی در این موارد، تصمیم می‌گیرند تا به سراغ افراد و کارگشایی‌هایی بروند که قادر به تأمین این گونه وثایق باشند. این افراد و یا کارگشایی‌ها با دریافت مبالغی تحت عنوان اجاره وثیقه یا سند و پس از تنظیم یک قرارداد مشخص، آن را به مراجع مربوطه تحویل می‌دهند.

این امر کمک زیادی برای افرادی که نیازمند وثیقه هستند به شمار می‌رود و باعث می‌شود تا مشکل آن‌ها تا حد زیادی حل شود. در ادامه موضوع سند اجاره‌ای را بررسی خواهیم کرد و از همه جهات آن را برای شما شرح خواهیم داد.

در ابتدا باید به این نکته آگاه باشید که جایگاه این موضوع از نظر قانونی مبهم می‌باشد؛ در نتیجه در صورت انتخاب فرد یا کارگشایی نامعتبر این احتمال وجود دارد که همین اجاره سند هم برای فرد دردسرها و مشکلات فراوانی را به همراه داشته باشد. در صورت ایجاد چنین شرایطی، قانون هم توان کمک به فرد اجاره‌کننده را ندارد و نمی‌توان دفاع مثمر ثمری در رابطه با این موضوع ارائه کرد؛ زیرا همانطور که بیان کردیم، بحث موضع مشخصی در مراجع قانونی کشور ندارد؛ اما به کمک آن مشکل خود را می‌توانید حل کنید و اگر آن را از محل معتبری اجاره کنید، هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

اعتبار و جایگاه اجاره سند برای وام میلیاردی

همانطور که اغلب نسبت به این موضوع آگاه هستید، فراهم کردن وثیقه و یا سند برای خانواده متهم مشکلات زیادی را برای آن‌ها به همراه دارد و این امر به راحتی اتفاق نمی‌افتد. به عنوان مثال این وثیقه به منظور پیگیری دفاعیات فردی است که به دلایلی سر از زندان درآورده است.

بعد از دستور دادگاه، اغلب خانواده‌ها به علت نداشتن سند به منظور وثیقه، تصمیم می‌گیرند تا به دوست و آشنا برای دریافت آن و جلوگیری از اجرای حکم تماس بگیرند؛ همین موضوع سبب شده تا امروزه کسب و کار جدیدی در حوزه اسناد در کشور رواج پیدا کند و نام خود را در اطراف دادسراها بر سر زبان بیاورد. این کسب و کارها در برخی موارد خیلی رسمی به‌نظر می‌رسد؛ حال با دریافت هزینه مناسب می‌توان سند اجاره‌ای را دریافت کرده و مشکل خود را حل کنید.

این نوع اسناد که در میان مردم و افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند جریان دارد و اصطلاحاً رد و بدل می‌شود تا متهمی را به قید وثیقه آزاد کنند، به سند اجاره‌ای یا اجاره سند برای وام میلیاردی شهرت یافته است. به همین خاطر می‌توان از اسناد اجاره‌ای به عنوان کمک و راه‌حلی برای مشکل افراد نیازمند نام برد. البته فرد یا کارگشایی اجاره‌دهنده سند به قطع در قبال اجاره و واگذاری این سند مبلغ مدنظر خود را از خانواده متهم که در پی سند بودند دریافت می‌کنند. در رابطه با این کارگشایی قانون هم به نحوی آن را در برخی از قانون‌های اساسی، قانونی اعلام کرده و به این صورت مشکلات زیادی با تکیه به همین روش با انجام هزینه‌ای بسیار کمتر از میزان وثیقه قابل حل می‌باشد.

بلامانع بودن سند اجاره‌ای از دید قانون

غالباً بعد از ارائه سند توسط متهم و خانواده او، مقامات سوالی در رابطه با چگونگی اخذ سند و محل آن سوالی نمی‌کنند و کاری با این موضوع که شما چگونه این سند را فراهم کرده‌اید ندارند؛ پس می‌‌توان گفت که نگرانی‌ای از لحاظ قانونی نخواهید داشت و به راحتی به پیگیری مشکل خود خواهید پرداخت؛ البته برخی بررسی‌ها نشان می‌دهد که این اجاره سند از لحاظ شرعی نیز مشکلی نداشته و می‌توان آن را بری پیگیری امور خود استفاده کرد. حال این کسب و کار رنگ و لعاب زیادی گرفته و مورد اعتماد خیلی از افراد نیازمند وثیقه قرار گرفته است.

به همین ترتیب کارگشایی‌ها در اغلب شهرها به‌خصوص جاهایی که زندان وجود دارند اعلام حضور می‌کنند تا افرادی که به وثیقه‌ای جهت معرفی به دادگاه نیاز دارند بتوانند با صرف هزینه‌ای معقول به اجاره‌ی سند پرداخته و آن را در اختیرا دادگاه قرار دهند.

نرخ اجاره سند برای وام چقدر است؟

کسانی که به عرصه اجاره سند و ضمانت‌ نامه ورود می‌کنند، تبلیغات بسیاری را برای پیشرفت خود و پیدا کردن مشتری انجام می‌دهند. جالب است بدانید که این کارگشایی‌ها اکثراً قابلیت اجاره انواع سند ملکی با کاربردهای مختلف کشاورزی، مسکونی و … را دارند.

ارزش این اسناد که روز به روز هم به قیمت آن اضافه می‌شود، از 100 میلیون آغاز و تا قیمت‌های میلیاردی ادامه پیدا می‌کند. چرا که باتوجه به تعیین دادگاه ممکن است سندی که نیاز به آن داشته باشید ملزم به داشتن قیمت بالایی باشد؛ در نتیجه کارگشایی‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، ارزش و قیمت سند اجاره‌ای را با توجه به وضعیت و حکم وارده بر متهم تعیین می‌کنند، در نتیجه مشخص می‌شود که در این مورد ملاک و معیار مشخصی تعریف نشده و قیمت را همان کارگشایی اجاره‌دهنده تعیین می‌کند.

همچنین شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع سند و هزینه‌های اجاره آن می‌توانید با کارشناسان کارگشایی خیراندیش جهت تهیه اجاره سند برای وام  در ارتباط باشید.

برای بهره مندی از خدمات ما کافیست در ساعات اداری با ما در تماس باشید مجموعه خیراندیش صادق با تجربه بالا در کنار شما عزیزان و مشتریان گرامی می باشد.

کارشناسان ما با دوره هایی که آموزش دیده اند و تجربه بالا مشاور بسیاز خوبی برای شما خواهند بود شماره تماس های ما به شریح زیر می باشد خوشحال میشویم از ساعت 10 الی 16 صدای گرم شمارا بشنویم.

تسهیلات

خبرگزاری میزان

09122946153 – 02165412887

جهت مشاوره حضوری و رزو وقت نیز با ما در تماس باشید جهت رعایت حال همسایگان محترم نوبت دهی حضوری به صورت تلفنی و با تعیین وقت قبلی می باشد.